Künye

Genel Yayın Yönetmeni

Muhammed Said Kardaş
İçerik Sorumlusu
Muhammed Said Kardaş
Teknik Sorumlu
Serkan Çelik

Web Site Destek ve Tasarım
Siteyle ilgili görüşleriniz ve sorularınız için;
muhammedsaidkardas@gmail.com | www.kuytukose.com

Kanunen

  • Site içerindeki tüm içerikler Muhammed Said Kardaş'a aittir. Bu kapsamda Muhammed Said Kardaş içeriklerde değişiklik yapma hakkına sahiptir. İzinsiz hiç bir şekilde içerikler, yasalar gereği kullanılamaz.
  • Kişisel Özgeçmiş ve Kişisel Makale paylaşım sitelerinden biri olan SaidKardas.com Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına makalelerden Muhammed Said Kardaş sorumludur. SaidKardas.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler için buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 iş günü içerisinde SaidKardas.com yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve tarafınıza dönüş yapılacaktır.
  • Bu site 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan her türlü içerik, sadece paylaşım butonlarımız kullanılarak veya rss akışımızdan igili içeriğin başlığı kullanılıp link verilmesi şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda yasal hakkımız saklıdır.